Укр Рус
Електронна черга Пошук сертифікату
Захищені носії
АЦСК «Україна»
Про ЕП
Придбати ЕП
Підтримка користувачів
Контакти

Порядок отримання ЕП


УВАГА! Від 07.11.2018 року електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта відповідно до пункту 2 статті 22 ЗУ №2155

1.Як отримати НОВІ сертифікати?

Якщо необхідно отримати нові сертифікати або відбулися зміни даних у діючих сертифікатах, або закінчився термін їхньої дії, то зверніться, будь ласка, особисто до кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг – ТОВ “ЦСК "Україна”, але попередньо:

1.1. Укладіть Договір про надання послуг ЕП одним із варіантів:
 

- паперовий договір: підпишіть з боку Клієнта в двох примірниках і разом з комплектом документів подайте кваліфікованому надавачу електронних довірчих послуг через адміністратора реєстрації для подальшої відправки в ТОВ "ЦСК "Україна";


- "безпаперовий" договір (в електронному вигляді): ознайомтесь з Електронним договором, підписаним ЕП ТОВ "ЦСК "Україна", на сайті або в програмі M.E.Doc. Після цього заповніть і підпишіть один примірник Картки приєднання до договору про надання послуг електронного підпису і подайте його з повним комплектом документів адміністратору реєстрації. Картка приєднання має бути підписана керівником підприємства.


1.2. Сплатіть рахунок за надання послуг ЕП згідно прайса  

1.3. Сформуйте в програмі М.E.Doc або у веб-сервісі СОТА заявку на отримання кваліфікованого сертифіката відкритого ключа: згенеруйте особистий ключ та заявку на формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа підписувача ЕП.

Подайте адміністратору реєстрації ТОВ "ЦСК "Україна" або ВПР (відокремлений пункт реєстрації) комплект необхідних документів.

2. Як продовжити діючий ЕП?

Якщо у Вас не відбулось змін у даних, що внесені у сертифікати, то оновити їх можна автоматично, не збираючи пакет документів!
Зробити це можна в програмі M.E.Doc або у веб-сервісі СОТА.


Більш детально про оновлення сертифікатів за допомогою комп’ютерної програми M.E.Doc Ви можете прочитати в інструкції або ж подивитися за посиланням.
Користувачі веб-сервісу СОТА можуть ознайомитися з детальною інструкцією тут або подивитися відео.

Про АЦСК «Україна» | Придбати ЕЦП | Захищені носії | Контакти